ניהול נכסים זה לא עניין של מה בכך. נכס דורש טיפול ותחזוקה מתמדת. בעלי נכסים אשר מנהלים את נכסיהם באופן עצמאי, מבינים כי ניהול הנכס גוזל מהם זמן יקר, טרדה ומאמץ מיותר. קיימים בעלי נכסים רבים, אשר מתפעלים נכסים כל אחד מסיבותיו ולכן מומלץ לפנות לאיש מקצוע שיבצע זאת עבורכם. ניהול נכסים יכול להיעשות עבור אנשים שקיבלו נכס בירושה, אנשים אשר עשו רילוקיישן למדינות שונות, משקיעים, חברות שונות ועוד. כיום, ישנן חברות מקצועיות העושות את העבודה עבורך. אין צורך בגביית תשלומים משוכרים, מרדיפה אחרי חוזים לחתימה, וענייני החזקה, הכל נעשה על ידי חברת ניהול נכסים, ואתם יכולים להמשיך בשגרת יומכם. קבוצת לנקרי – ניהול נכסים והשקעות, הינה חברה חדשנית ומקצועית המתמחה בניהול נכסים, ניהול השקעות במודל חדשני ובניהול ואחזקת מבנים.

הניהול עלינו – השקט עליכם

לחלק מאתנו יש נכסים שאיננו משתמשים בהם ביום יום והם נמצאים בשימוש על ידי שוכרים, לדוגמת דירות שנקנו להשקעה, שקיבלנו בירושה, או שהשארנו בארץ וטסנו לזמן מוגבל לחו"ל. כל דירה כזו דורשת השקעה, בכל דירה תהינה תקלות, הכל נובע מבלאי של הזמן. ניהול דירות זה לא דבר פשוט ולעיתים כרוך בהתרוצצויות, בין אם מדובר בהחתמת חוזים של דיירים נכנסים, טיפול שוטף בדירה וטיפול בתקלות, הכל כרוך בזמן יקר שלא לכולנו יש. כיום ישנן חברות המתמחות אך ורק בתחום ניהול הדירות והן מספקות שירותים שוטפים תחת מטריה אחת. 

 

ניהול נכסים גדולים עניין למקצוענים 

ניהול נכסים מסחריים, אולי נראה לכאורה קל ופשוט, אך מדובר בהליך ניהול הדורש בירוקרטיה מול רשויות, חברות חשמל, חברות ביטוח ועוד. לחברה המנהלת נכסים מסחריים, יש את הידע והיכולת לטפל בכל הדרישות והבירוקרטיה הנדרשת מול הגופים השונים. קיים מגוון רחב של נכסים מסחריים: עסקים קטנים, עסקים גדולים, מבני תעשייה, חנויות, משרדי הייטק, ועוד. נכסים אלו יכולים להיות קטנים בגודלם וגדולים מאוד, הכל לפי טיב הנכס. מערכת היחסים והתפעול בין בעל הנכס לשוכרים צריכה להיות אופרטיבית, ולכן מומלץ לבצע ניהול כזה רק באמצעות חברת ניהול נכסים בעלת שם וניסיון. קבוצת לנקרי – ניהול נכסים מסחריים והשקעות, הינה אחת החברות המובילות בתחום, מדובר בחברה חדשנית ומקצועית המתמחה בניהול נכסים, ניהול השקעות במודל חדשני ובניהול ואחזקת מבנים.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here