גן יבנה- קרדיט נדב פקט
נתון שיא: חברת הנדל"ן אסיה סיירוס מכרה 298 דירות בגן יבנה ובדימונה בשווי 280 מיליון שקלים בתוך שלושה ימים בלבד. זה קרה במסגרת שבוע מכירות מיוחד שהתקיים בגן האירועים "גאיה" בשבוע שעבר. מנכ"ל "אסיה סיירוס", דורון עטיה: "לאחר שנת קורונה, חברת 'אסיה סיירוס' גאה ושמחה לתת מענה לביקוש הגובר לדירות בדרום הארץ ובמרכזה"
 
שנת הקורונה גרמה לאי וודאות תעסוקתי בשל היציאה לחל"ת ופיטורי עובדים וגרמה לדחיית רכישות דירות חדשות בתקופה זו למועד מאוחר יותר. כעת, כאשר למעלה מ-60 אחוז מתושבי המדינה מחוסן מנגיף הקורונה ועל רקע חזרתו של המשק לפעילות מלאה, דומה כי גם שוק הנדל"ן מתעורר הודות לביקוש שיא לדירות.
סימן לכך הוא ההישג חסר התקדים של חברת הנדל"ן "אסיה סיירוס", שבונה מאות יחידות דיור במתחמי דיור חדשים בעיר דימונה ובגן יבנה. במסגרת שבוע המכירות, שהתקיים שבוע שעבר בגן האירועים "גאיה", מכרה החברה לא מפחות מ- 298 דירות בשווי של 280 מיליון שקלים בתוך שלושה ימים בלבד. כלומר, מדובר בממוצע של כ-940 אלף שקלים לדירה.
גן יבנה- קרדיט נדב פקט
דירה בפרויקט "נויה", שימוקם בשכונת גן יבנה מערב המתחדשת, נמכרה במחיר התחלתי של 1.1 מיליון שקלים, כאשר פיתוח השכונה כולל בין היתר הקמה של 23 בניינים עם תמהיל דירות מגוון בנות 3-5 חדרים, מוסדות חינוך וציבור, ריאה ירוקה וכביש יציאה צפוני שיחבר את הישוב לאזור המרכז.
דירה בפרויקט "השחר" בדימונה, נמכרה במחיר התחלתי של 550 אלף שקלים. מדובר למעשה בהקמת שכונה חדשה, שתשתרע על פני כ-800 דונם.

מנכ"ל אסיה סיירוס, דורון עטיה: "לאחר שנת קורונה, חברת 'אסיה סיירוס' גאה ושמחה לתת מענה לביקוש הגובר לדירות בדרום הארץ ובמרכזה. החברה בונה בסטנדרטים הגבוהים ביותר ומקפידה על טיב הבניה ואנו נמשיך להקים, לפתח, לבנות ולהוביל את החדשנות בתחום הנדל"ן בישראל".

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here